PROMOCJA WYGASŁA

Promocje – oferta specjalna

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi promocjami.
Ilość noclegów w promocjach ograniczona!

First minute w Western Camp

Wiosna, wiosna, wiosna ach to TY
Wszyscy czekamy na pierwsze promienie wiosennego słoneczka. Skróć czas oczekiwania i już dziś pomyśl o rodzinnych wyjazdach!
Zarezerwuj dowolny obiekt noclegowy z rabatem -20% i zyskaj dodatkowe korzyści!

Zapoluj na ryby!

W naszym resorcie istnieje możliwość zapolowania na ryby! Do 31.05.2021 oferujemy wynajem sprzętu wędkarskiego za 0 zł*. Zapewniamy również wydzielone miejsce do spokojnego zarzucenia przynęty!
Jesteśmy częścią zatorskiej przyrody, dlatego pamiętaj, że rybki w naszym obiekcie łowi się wyłącznie rekreacyjnie!
Obowiązuje kaucja zwrotna za wypożyczony komplet wędkarski w kwocie 50 zł.

Wynajęcie ogniska za 0 zł!

Czy może być lepsze zwieńczenie dnia? Wieczór spędzony w świetle ogniska, w gronie przyjaciół lub z rodziną pozostanie w pamięci na długo!
Wybierz jedno z 20 miejsc ogniskowych, a nasza obsługa przygotuje je dla Ciebie. Otrzymasz również nielimitowany dostęp do drewna.
W sklepie „ U Szamanki” zaopatrzysz się w niezbędne gastronomiczne specjały, aby przygotować wyśmienitą ucztę na świeżym powietrzu!

FAST PASS

Drodzy Goście,

Tylko nocując w Western Camp macie szansę skorzystać z wyjątkowej okazji wejścia na najpopularniejsze rollercoastery w Parku Rozrywki Energylandia omijając długie kolejki oczekujących. Wystarczy, że zarezerwujecie nocleg w Western Camp, kupicie w naszej recepcji bilet do Parku, a otrzymacie możliwość skorzystania z bramek fast pass na Zadrę, Hyperion i Mayan.

Oferta dedykowania jest WYŁĄCZNIE Gościom naszego resortu i uprawnia do jednokrotnego wejścia bramką fast pass na atrakcje Zadra, Hyperion i Mayan. Wybierzcie dogodną datę, zarezerwujcie nocleg, zapomnijcie o kolejkach i bawcie się doskonale wraz z Western Camp resort i Energylandią.

Napisz do nas

Jeżeli nasze pytania i odpowiedzi nie rozwiały Twoich wątpliwości prosimy o kontakt przy pomocy formularza!

polecamy:

partnerzy: