Wozy osadników

Poczuj się jak pierwsi osadnicy i odkrywaj Dziki Zachód!

Nocleg w wozie osadników w Zatorze

Odwiedzający Indiańską wioskę w Western Camp Resort mają niepowtarzalną okazję spędzić noc w jednym z prawdziwych wozów osadników. Aranżacja wozów noclegowych nawiązuje do klasycznych wozów pionierskich – dokładnie takich, jakie można było spotkać na Dzikim Zachodzie. Stylizacja wozów idealnie wpisuje się w wygląd całej wioski, a ich komfortowe wyposażenie z pewnością trafi w gusta nawet najbardziej wymagających gości. Noc spędzona w wozie osadników na długo zapadnie w pamięć młodszym i starszym mieszkańcom wioski. To idealne miejsce dla gości, którzy pragną wczuć się w życie najprawdziwszych kowbojów, a przy tym móc spędzić noc w komfortowych warunkach. Wozy są wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria.

Zastanawiasz się, czy w wozie osadników może być wygodnie? Oczywiście każdy z dostępnych wozów na terenie ośrodka Western Camp w Zatorze posiada wygodne łóżka, klimatyzację i ogrzewanie oraz w pełni wyposażony sanitariat. Wybierz nocleg w wozie osadników – najlepszy nocleg w Zatorze!

Western Camp Resort oferuje nocleg w aż 40 wozach osadników, w których może zamieszkać 2 lub 4 kowbojów. Czeka na Ciebie 138 miejsc noclegowych!

Standardowe wyposażenie wozu noclegowego to:

  • łóżka (wozy 4 os. – 2 x łóżko piętrowe, wozy 2 os. – 1 x łóżko małżeńskie),
  • pościel, ręczniki, koce,
  • klimatyzacja/ogrzewanie,
  • bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu,
  • sanitariaty wyposażone w kabiny prysznicowe, toalety, umywalki, suszarki do włosów,
  • sanitariaty specjalnie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

40 wozów osadników

Opcje:
Wozy 2 i 4 osobowe, Łącznie: 138 miejsc noclegowych.

GaLERIA

Sprawdź jak wyglądają niepowtarzalne wozy osadników!

SANITARIATY

Resort dysponuje 3 kompleksami sanitarnymi dedykowanymi mieszkańcom tipi i wozów.
Łącznie posiadamy: 25 toalet, 25 kabin prysznicowych z przebieralniami, w tym 3 toalety i prysznice dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto, każdy kompleks wyposażony jest w suszarki do włosów, dozowniki z mydłem, suszarki do rąk oraz przewijaki.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

INDIAŃSKIE TIPI

DOMKI KOWBOJSKIE

polecamy:

partnerzy: