POCZUJ SIĘ JAK SZERYF

Poczuj się jak prawdziwy szeryf – zamieszkaj w westernowym domku kowbojskim i zrób porządek w mieście!

Domki rodem z Dzikiego Zachodu!

Szukasz najlepszego noclegu w Zatorze? Wybierz nocleg w klimacie Dzikiego Zachodu w Western Camp Resort! Dla gości ceniących dobrą zabawę i jednocześnie poszukujących komfortowego noclegu przygotowaliśmy nowoczesne, stylizowane na westernowy klimat Dzikiego Zachodu domki letniskowe całoroczne z prywatnymi łazienkami przy pokojach. Każdy z dostępnych domków na terenie ośrodka Western Camp w Zatorze posiada miękkie łóżka, klimatyzację i ogrzewanie. Wybierz nocleg w letniskowym domku kowbojskim – najlepszy nocleg w Zatorze!
Nocleg w domku kowbojskim i pobyt w ośrodku Western Camp to niesamowita przygoda dla dorosłych i dzieci. Doskonała lokalizacja w odległości 5 minut od największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia to dodatkowa zaleta naszej oferty noclegowej w Zatorze.

W Western Camp Resort oferujemy nocleg aż w 60 w pełni wyposażonych domkach parterowych i piętrowych! Czeka na Ciebie 276 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach czteroosobowych lub sześcioosobowych.

Standardowe wyposażenie domku to:

  • łóżka (domek 4 os. – 1 x łóżko małżeńskie, 1 x łóżko piętrowe lub domek 6 os. – 1 x łóżko małżeńskie, 1 x łóżko piętrowe, 2 x łóżko pojedyncze na antresoli),
  • łazienka z kabiną prysznicową, toaletą, umywalką, suszarką do włosów, kompletem kosmetyków,
  • zestaw startowy: kawa, herbata, cukier, czajnik elektryczny,
  • pościel, ręczniki, koce,
  • klimatyzacja/ogrzewanie,
  • TV LCD z kanałami TV sat.,
  • bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu.

60 Domków Kowbojskich

Domki 4 i 6 os. – łącznie 276 miejsc noclegowych

GaLERIA

Sprawdź jak wyglądają niesamowite kowbojskie domki!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

INDIAŃSKIE TIPI

WOZY OSADNIKÓW

polecamy:

partnerzy: