REZERWACJE

tel.:  +48 334820380
tel.:  +48 885044747
e-mail:  recepcja@westerncamp.pl
Adres: 
ul. Oświęcimska 35, 32-640 Zator

INDIAŃSKIE TIPI

Tańczący z wilkami, Srebrna Łapa to tylko niektóre z imion, które możesz przyjąć mieszkając w naszej wiosce w indiańskich tipi!

Indiańskie tipi – w naszej wiosce poczujesz się jak prawdziwy Indianin !

Marzycie o zakosztowaniu życia prawdziwych Indian? W naszej wiosce jest to możliwe! Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy możliwość noclegu w najprawdziwszym indiańskim tipi! Gwarantujemy, że każda noc spędzona w klasycznym namiocie indiańskim będzie pełna niezwykłych wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Tylko u nas na własnej skórze sprawdzicie jak to jest stać się częścią kolorowej indiańskiej społeczności. Malownicze, wielobarwne namioty tworzą niezwykłą indiańską wioskę, w której czas przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Każde z tipi ma przy tym pełne wyposażenie noclegowe, gwarantujące pełną wygodę i komfort naszych gości.

Standardowe wyposażenie tipi to: 

  • łóżka (4 x łóżko pojedyncze)
  • pościel, ręczniki, koce
  • klimatyzacja/ogrzewanie
  • bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Dodatkowo dla mieszkańców tipi dostępne są sanitariaty wyposażone w: kabiny prysznicowe, toalety, umywalki, suszarki do włosów. Sanitariaty są dostosowane  do potrzeb osób niepełnosprawnych. To dopiero wioska!

40 Namiotów Tipi

łącznie: 160 miejsc noclegowych

GaLERIA

Sprawdź jak prezentują się wspaniałe indiańskie namioty tipi!

SANITARIATY

Resort dysponuje 3 kompleksami sanitarnymi dedykowanymi mieszkańcom tipi i wozów.
Łącznie posiadamy: 25 toalet, 25 kabin prysznicowych z przebieralniami, w tym 3 toalety i prysznice dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto, każdy kompleks wyposażony jest w suszarki do włosów, dozowniki z mydłem, suszarki do rąk oraz przewijaki.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

DOMKI SZERYFA

KOWBOJSKIE WOZY

polecamy:

partnerzy: