RESTAURACJA BONANZA

Polska, Województwo małopolskie, Powiat oświęcimski, Zator, a w samym jego sercu resort Western Camp Resort wraz z urokliwie usytuowaną Restauracją Bonanza. Restauracja Bonanza to nietuzinkowe miejsce, w którym tradycja przeplata się z nowoczesnością. Przeszklone ściany w połączeniu z drewnianym wnętrzem nadają miejscu osobliwy charakter. Każdego dnia Szef kuchni wraz ze swoją załogą podążają szlakami sztuki kulinarnej, aby w niebanalny sposób zaprezentować jej efekty na Państwa talerzu. Odpowiednio przygotowany zespół z uśmiechem zadba o każdy szczegół podczas wizyty w Bonanzie. Ponad 200 miejsc siedzących w sali restauracyjnej oraz na tarasie. Goście mogą również skorzystać z oferty naszego baru zaznając odrobiny relaksu w jego wnętrzach lub na leżakach przed restauracją.
W Restauracji istnieje również możliwość organizacji imprez okolicznościowych, oraz spotkań biznesowych. Restauracja Bonanza zapewni Waszym spotkaniom wyjątkowy charakter.

HAPPY HOURS

HAPPY HOURS Bonanza od 19.04

MENU SEZONOWE

HAPPY HOURS Bonanza od 19.04

SPRAWDŹ NASZE MENU

HAPPY HOURS Bonanza od 19.04

MENU NAPOJE, DRINKI i WINA

HAPPY HOURS Bonanza od 19.04

OFERTA

Spotkania biznesowe  

  • Restauracja Bonanza to doskonałe miejsce do organizacji konferencji eventów firmowych oraz imprez integracyjnych. Bonanza zapewni świątecznym spotkaniom firmowym wyjątkowy charakter. Do Państwa dyspozycji udostępniamy sprzęt multimedialny – rzutnik, ekran oraz mikrofon wraz z dostępem do nagłośnienia.

Spotkania prywatne 

  • Oferujemy możliwość organizacji obiadów i kolacji w gronie najbliższych oraz innych imprez okolicznościowych np chrzcin, komunii czy urodzin.

Kontakt

Kontakt/Rezerwacje   

  • Wszystkich Państwa, którzy pragną dokonać rezerwacji prosimy o kontakt :

    tel: 885 044 743, e-mail: biuro@restauracjabonanza.pl

  • W celu organizacji imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych i konferencji prosimy o kontakt z menadżer restauracji:
    Aleksandra Stós tel: 885 044 030

 

Jesteśmy dla Was otwarci:

niedziela – czwartek 12:00-21:00

piątek – sobota 12:00-22:00

 

Dowozy:

niedziela – czwartek 12:00-21:00

piątek – sobota 12:00-22:00

dowóz do 10km przy minimalnym zamówieniu 30zł, dowóz do 15km przy minimalnym zamówieniu 50zł  

 

Nasza oferta noclegowa

INDIAŃSKIE TIPI

KOWBOJSKIE WOZY

DOMKI SZERYFA

polecamy:

partnerzy:

Najwyższy standard

Nasza oferta noclegowa charakteryzuje się najwyższymi standardami:

Niepowtarzalny klimat dzikiego zachodu

Każdy szczegół w wiosce rodem z dzikiego zachodu odwzorowuje oryginalny styl co gwarantuje podróż w czasie oraz poczucie klimatu dzikiego zachodu.

Profesjonalna obsługa

Nasi pracownicy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą oraz są odpowiednio przeszkoleni. 

Niesamowite atrakcje

Oprócz oferty noclegowej przygotowaliśmy dla Państwa wiele wyjątkowych atrakcji, gdzie wspólnie z rodziną spędzą Państwo wyjątkowe chwile.