nasze Niepowtarzalne ATRAKCJE

Basen

Dla wszystkich szukających orzeźwienia w upalne dni przygotowaliśmy strefę basenową.
Rozgośćcie się na naszych leżakach z zimnymi napojami z sklepu Cold Shop.

Paleniska

Ogień od wieków był symbolem bezpieczeństwa, rodzinnego ciepła i przetrwania. W naszej wiosce zapewniamy zatem również specjalne pola ogniskowe. Ogniska można rozpalać samodzielnie, my natomiast zobowiązujemy się do przygotowania drzewa, kijów i innych niezbędnych akcesoriów potrzebnych do rozpalenia ogniska i jego utrzymania.

Boisko do siatkówki i piłki nożnej

Dla naszych Gości lubiących aktywny wypoczynek oddajemy do dyspozycji bezpieczne boiska plażowe do piłki nożnej i siatkówki. Jest to idealne rozwiązanie na spędzenie wolnego czasu zarówno dla rodzin jak i dla większych zorganizowanych grup, które liczą na wspólną sportową rywalizację.

Place zabaw

Dzieci lubią zabawę, dlatego też w naszej wiosce nie mogło zabraknąć rozbudowanych, kompleksowych placów zabaw. Nowoczesne obiekty – duży i mały, sprawdzą się zarówno w przypadku młodszych i nieco starszych pociech, które lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Strefa relaksu

Po pełnym atrakcji dniu warto odpocząć. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną strefę relaksu. Wygodne leżaki dla zmęczonych gości pozwolą zregenerować się na świeżym powietrzu przed kolejnym aktywnym dniem. Wspólny wypoczynek w strefie relaksu to również szansa na rozmowę i nawiązywanie nowych znajomości.

Boisko do badmintona

Czy jest lepszy sposób na rodzinny relaks niż wspólna gra w badmintona? Specjalnie dla gości ceniących aktywny wypoczynek, a jednocześnie chcących poczuć ducha rywalizacji przygotowaliśmy komfortowe boisko do badmintona. Przy okazji gry można także poćwiczyć celność – czyli jedną z najważniejszych umiejętności każdego prawdziwego kowboja.

Łowisko wędkarskie

Jak zdobywano pożywienie na Dzikim Zachodzie? Polując! W naszej wiosce istnieje możliwość zapolowania na ryby. Oferujemy wynajem profesjonalnego sprzętu łowieckiego, oraz wydzielone miejsce do spokojnego zarzucenia przynęty.

Restauracja Bonanza

Po dniu pełnym wrażeń idealnym pomysłem będzie podładowanie baterii w Restauracji Bonanza. Wyśmienite dania, włoska pizza, pysze drinki, wykwalifikowana i miła obsługa. Takie argumenty same zachęcają do spędzenia tu czasu!

Chill Garden

Starszych odwiedzających zapraszamy na chwilę orzeźwienia na terenie naszych ogródków piwnych. 

Kino plenerowe

Ważnym elementem atrakcji jakie przewidzieliśmy dla naszych gości jest prawdziwe kino plenerowe. Gwarantujemy profesjonalne nagłośnienie, najwyższą jakość obrazu i niezapomniane wrażenia.

Wypożycz rower w Western Camp Resort

Więcej informacji: 885 044 747

Goście Western Camp Resort mogą się cieszyć darmowymi przejazdami Złotym Pociągiem do Energylandii

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

INDIAŃSKIE TIPI

40 Namiotów Tipi
– łącznie: 160 miejsc noclegowych.

KOWBOJSKIE WOZY

40 Wozów (2 i 4 os.)
– łącznie: 138 miejsc noclegowych.

DOMKI SZERYFA

60 Domków (4 i 6 os.)
– łącznie 276 miejsc noclegowych.

Najwyższy standard

Nasza oferta noclegowa charakteryzuje się najwyższymi standardami:

Niepowtarzalny klimat dzikiego zachodu

Każdy szczegół w wiosce rodem z dzikiego zachodu odwzorowuje oryginalny styl co gwarantuje podróż w czasie oraz poczucie klimatu dzikiego zachodu.

Profesjonalna obsługa

Nasi pracownicy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą oraz są odpowiednio przeszkoleni. 

Niesamowite atrakcje

Oprócz oferty noclegowej przygotowaliśmy dla Państwa wiele wyjątkowych atrakcji, gdzie wspólnie z rodziną spędzą Państwo wyjątkowe chwile.

polecamy:

partnerzy: