POZNAJ WeSTERN CAMP

W malowniczym Zatorze położonym na północ od słynnych Wadowic znajduje się Western Camp Resort stylizowany na klasyczną wioskę z amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Nasz obiekt to blisko 600 miejsc noclegowych w komfortowych klimatyzowanych domkach, oryginalnych indiańskich tipi oraz kowbojskich wozach.

Zaletą resortu jest bliskość największego w Polsce parku rozrywki Energylandia oraz szeroka gama dodatkowych atrakcji na miejscu. Zapraszamy na wędkowanie, plenerowe seanse kinowe czy specjalnie przygotowane pola ogniskowe. Na terenie obiektu znajdują się również nowoczesne boiska do piłki nożnej i siatkówki oraz niepowtarzalne place zabaw. Po pełnym atrakcji dniu warto odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie relaksu z leżakami jak i hamakami.

Wirtualny spacer

Świetna zabawa i atmosfera

nasze Niepowtarzalne ATRAKCJE

Kino plenerowe

Ważnym elementem atrakcji jakie przewidzieliśmy dla naszych gości jest prawdziwe kino plenerowe. Gwarantujemy profesjonalne nagłośnienie, najwyższą jakość obrazu i niezapomniane wrażenia.

Łowisko wędkarskie

Jak zdobywano pożywienie na Dzikim Zachodzie? Polując! W naszej wiosce istnieje możliwość zapolowania na ryby. Oferujemy wynajem profesjonalnego sprzętu łowieckiego, oraz wydzielone miejsce do spokojnego zarzucenia przynęty.

Place zabaw

Dzieci lubią zabawę, dlatego też w naszej wiosce nie mogło zabraknąć rozbudowanych, kompleksowych placów zabaw. Nowoczesne obiekty – duży i mały, sprawdzą się zarówno w przypadku młodszych i nieco starszych pociech, które lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Boisko do siatkówki

Dla naszych gości lubiących aktywnych sportowy wypoczynek oddajemy do dyspozycji nowoczesne boisko do siatkówki. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla par, jak też większych zorganizowanych grup, które liczą na wspólną sportową rywalizację.

Boisko do badmintona

Czy jest lepszy sposób na rodzinny relaks niż wspólna gra w badmintona? Specjalnie dla gości ceniących aktywny wypoczynek, a jednocześnie chcących poczuć ducha rywalizacji przygotowaliśmy komfortowe boisko do badmintona. Przy okazji gry można także poćwiczyć celność – czyli jedną z najważniejszych umiejętności każdego prawdziwego kowboja.

Boisko do piłki nożnej

Na terenie obiektu stworzyliśmy wygodne mini boisko do piłki nożnej. Wszystkie dzieci chcące pójść w ślady Roberta Lewandowskiego serdecznie zapraszamy do gry w komfortowych, bezpiecznych warunkach, w wydzielonej przestrzeni.

Paleniska

Ogień od wieków był symbolem bezpieczeństwa, rodzinnego ciepła i przetrwania. W naszej wiosce zapewniamy zatem również specjalne pola ogniskowe. Ogniska można rozpalać samodzielnie, my natomiast zobowiązujemy się do przygotowania drzewa, kijów i innych niezbędnych akcesoriów potrzebnych do rozpalenia ogniska i jego utrzymania.

Strefa relaksu

Po pełnym atrakcji dniu warto odpocząć. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną strefę relaksu. Wygodne leżaki dla zmęczonych gości pozwolą zregenerować się na świeżym powietrzu przed kolejnym aktywnym dniem. Wspólny wypoczynek w strefie relaksu to również szansa na rozmowę i nawiązywanie nowych znajomości.

Restauracja i ogródki piwne

Po szalonej zabawie przychodzi wreszcie pora na regenerację sił. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy kompleksową strefę gastronomiczną znajdującą się bezpośrednio na terenie obiektu. Dzięki temu zjecie smaczny i pożywny posiłek bez konieczności opuszczania naszej wioski. Starszych odwiedzających zapraszamy także na chwilę orzeźwienia w jednym z zadaszonych ogródków piwnych.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

INDIAŃSKIE TIPI

40 Namiotów Tipi
– łącznie: 160 miejsc noclegowych.

KOWBOJSKIE WOZY

40 Wozów (2 i 4 os.)
– łącznie: 138 miejsc noclegowych.

DOMKI SZERYFA

60 Domków (4 i 6 os.)
– łącznie 276 miejsc noclegowych.

Najwyższy standard

Nasza oferta noclegowa charakteryzuje się najwyższymi standardami:

Niepowtarzalny klimat dzikiego zachodu

Każdy szczegół w wiosce rodem z dzikiego zachodu odwzorowuje oryginalny styl co gwarantuje podróż w czasie oraz poczucie klimatu dzikiego zachodu.

Profesjonalna obsługa

Nasi pracownicy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą oraz są odpowiednio przeszkoleni. 

Niesamowite atrakcje i animacje

Oprócz oferty noclegowej przygotowaliśmy dla Państwa wiele wyjątkowych atrakcji, gdzie wspólnie z rodziną spędzą Państwo wyjątkowe chwile.

polecamy: