POZNAJ WeSTERN CAMP

Western Camp Resort to kompleks wypoczynkowy położony w malowniczym Zatorze, na północ od słynnych Wadowic. Nasz obiekt, stylizowany na klasyczną westernową wioskę, przeniesie Cię w klimat amerykańskiego Dzikiego Zachodu, niczym z filmu! Kompleks Western Camp Resort oferuje blisko 600 miejsc noclegowych w komfortowych, klimatyzowanych domkach, oryginalnych indiańskich tipi oraz kowbojskich wozach. Stawiamy na wypoczynek i świetną zabawę!

Lokalizacja Western Camp Resort w Zatorze

Niezaprzeczalną zaletą naszego obiektu jest położenie obok największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia. Western Camp Resort znajduje się tylko 3 minuty samochodem lub 17 minut pieszo od Energylandii! Doskonała lokalizacja w sercu Zatoru umożliwia szybkie przemieszczanie się i odkrywanie nowych zakątków oraz niezliczonych atrakcji turystycznych Małopolski. Zabierz rodzinę, przyjaciół lub znajomych na wyjątkową przygodę, którą będziecie wspominać przez długie lata i spędźcie czas aktywnie w Western Camp Resort w Zatorze.

Nocleg w Western Camp Resort

Western Camp Resort oferuje 3 różne możliwości noclegu w Zatorze, których nie znajdziesz nigdzie indziej! Jak na prawdziwą indiańską wioskę przystało, nasi goście mogą spędzić noc w domku szeryfa, kowbojskim wozie lub indiańskim tipi! Jesteśmy przygotowani na wizyty pojedynczych gości oraz małych i większych grup. Nasza oferta noclegu w Zatorze jest unikatowa i wyróżnia się oryginalnością na tle innych ofert noclegowych.

Zapraszamy rodziny, szkoły, firmy, grupy przyjaciół do wspólnie spędzonego czasu w klimatycznym miejscu w pobliżu jeziora i wszechobecnej zieleni. Na naszych gości czeka strefa relaksu i strefa zabawy!

Zarezerwuj pobyt!

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zarezerwować swój pobyt w Western Camp Resort w Zatorze? Skontaktuj się z nami!

  • Western Camp Resort – noclegi Zator
  • Oświęcimska 35
  • 32-640 Zator
  • +48 33 48 20 380, +48 885 044 747
  • recepcja@westerncamp.pl

Świetna zabawa i atmosfera