fbpx

Wioska indiańska – Tipi

Jeśli szukasz interesującego miejsca na nocleg, które nie tylko będzie wygodne, ale także zachwyci twoje dzieci, wybierz Western Camp w miejscowości Zator — nieopodal parku rozrywki Energylandia. Dla prawdziwych fanów Dzikiego Zachodu przygotowaliśmy nie lada gratkę. Na ciebie i twoich bliskich czeka prawdziwa wioska indiańska i aż 40 tipi. Jedno tipi pomieści, aż 4 osoby. Pozwól sobie na wspaniałą przygodę i zamieszkaj w prawdziwym tipi jak z Dzikiego Zachodu.

Każde tipi jest ozdobione pięknymi unikalnymi kolorowymi wzorami i rysunkami. Do każdego prowadzi drewniane wejście. A jego wnętrze jest to połączenie drewna i płótna. To przytulna przestrzeń, która cię oczaruje i przeniesie do innej epoki. Nocleg w wiosce indiańskiej Western Camp to wspaniała okazja do przedłużenia przygody, jaką zapewnia Energylandia. To także doskonała lokalizacja dla osób, które podróżują po województwie małopolskim. Wybór tipi na nocleg to niezapomniane doświadczenie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ciepła letnia noc, cykanie świerszczy i wygodne tipi z łóżkami to wspaniała możliwość dla rodziny lub przyjaciół na spędzenie wyjątkowych wspólnych chwil i noclegu na świeżym powietrzu. A do tego okazja spotkania się przy ognisku.

Nocleg w tipi to niesamowite przeżycie, ale to nie wszystko. Western Camp przygotował dodatkowe atrakcje, takie jak place zabaw, boiska do gry w piłkę nożną i siatkówkę, kino plenerowe, wędkowanie, a także leżaki i hamaki, na których można wypocząć po dniu pełnym wrażeń.

Aby zadbać o twój komfort, każde tipi jest wyposażone w łóżka, stół, szafki, oświetlenie i gniazdka elektryczne, klimatyzację i ogrzewanie, Wi-Fi, ma także dostęp do łazienki z prysznicem, w której znajdziesz pełne wyposażenie. Odwiedź Western Camp w Zatorze, spędź noc w wiosce indiańskiej na miarę XXI wieku i ruszaj na poszukiwanie kolejnych przygód.

Polecamy: EnergyLandia Energy2000

Western Camp Resort - noclegi zator, zator noclegi, noclegi Energylandia, hotel zator, zator hotel, noclegi Wadowice.

Realizacja: J-NET.pl