BON TURYSTYCZNY

dla Gości WESTERN CAMP W ZATORZE

Planujesz rodzinne wakacje lub weekendowy wypad pod Krakowem?
W Western Camp Resort w Zatorze realizujemy bony turystyczne!

Bon turystyczny i noclegi w Zatorze

Bon turystyczny w wysokości 500 zł na każde dziecko wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie pandemii COVID-19. Obejmuje imprezy turystyczne oraz usługi hotelarskie i przyznawany jest na każde dziecko poniżej 18 roku życia. Ten dokument elektroniczny można wygenerować i zrealizować do marca 2022 roku, także w naszym resorcie!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat bonów turystycznych? W jaki sposób przyznawane są bony turystyczne? Kto może je otrzymać i gdzie złożyć wniosek o przyznanie bonu turystycznego?

Na stronie Polskiej Organizacji Turystycznej zdobędziesz wszystkie niezbędne informacje, które umożliwią szybkie i bezproblemowe otrzymanie bonu turystycznego do zrealizowania w Western Camp Resort oraz największym Parku Rozrywki w Polsce Energylandia! Przeżyj niezapomniane chwile w Zatorze razem z całą rodziną na szalonej zabawie w Indiańskiej wiosce rodem z Dzikiego Zachodu oraz w Energylandii, gdzie czeka na Was moc atrakcji.

Płatność bonem turystycznym dotyczy wyłącznie rezerwacji dokonanych telefonicznie pod numerami telefonu: +48 33 482 03 80 lub +48 885 044 747

Wycieczki Turystyczne w Małopolsce

zapraszamy do zapoznania się artykułami dotyczącymi wycieczek w Małopolsce zamieszczonych na naszym blogu.

Poznaj EnergyLandię – zaledwie 5 minut od Western Camp

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami największego parku rozrywki w Polsce mieszczącego się w sąsiedztwie Western camp resort – 5 min. Zapraszamy na niezapomniane rodzinne wakacje w klimacie Dzikiego Zachodu!  

Bon turystyczny odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: