fbpx

Wozy noclegowe

 

Marzysz o przygodzie jak z westernu? Podczas wakacyjnych wycieczek odwiedź Western Camp, czyli wyjątkowe miejsce na mapie Polski, w którym możesz przenieść się w czasie i spędzić noc jak na Dzikim Zachodzie. Poczuj się jak prawdziwy pionier Dzikiego Zachodu i zamieszkaj w wozie noclegowym. Na terenie Western Camp znajduje się aż 40 4-osobowych wozów. To niecodzienna możliwość spędzenia nocy w wyjątkowej scenerii Dzikiego Zachodu, nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Nocleg w Western Camp to doskonała okazja do przedłużenia przygody, jaką jest wizyta w parku rozrywki Energylandia, ale z tej wspaniałej atrakcji Zatoru mogą również skorzystać zwiedzający pobliski Kraków, Wieliczkę czy Ojcowski Park Narodowy, a także wiele innych atrakcji województwa małopolskiego.

Wozy noclegowe to propozycja dla osób, które szukają czegoś ciekawszego niż hotel, hostel czy kwatera. To fragment Dzikiego Zachodu w małopolskiej miejscowości Zator. Poza atrakcjami w postaci nietuzinkowego noclegu możesz także skorzystać z atrakcji takich jak place zabaw, boiska do gry w siatkówkę i piłkę nożną, wspólne ognisko i wędkowanie, a także kino plenerowe. Dzieci na pewno nie będę się nudzić, a dorośli mogą odpocząć na leżaku, a nawet hamaku.

Podaruj swojej rodzinie wyjątkowe wspomnienia dzięki pobytowi w Western Camp i spędź noc w wozie noclegowym. Pięknie wykonany z drewna i płótna wiernie odwzorowuje wozy, którymi pionierzy podróżowali po Dzikim Zachodzie, jednak gwarantuje ci nie tylko wygodny nocleg, ale także komfortowe warunki, jak z najlepszego hotelu. Dwa piętrowe łóżka, szafa, stół, oświetlenie oraz gniazdka elektryczne, a także klimatyzacja i ogrzewanie oraz dostęp do toalety i pryszniców z niezbędnymi akcesoriami, sprawią, że przeżyjesz przygodę rodem z westernu w prawdziwie luksusowych warunkach. A dla tych, którzy od czasu do czasu muszą opuścić Dziki Zachód, zapewniono dostęp do Wi-Fi. Odwiedź Western Camp w Zatorze i przeżyj przygodę jak prawdziwi pionierzy.

Polecamy: EnergyLandia Energy2000

Western Camp Resort - noclegi zator, zator noclegi, noclegi Energylandia, hotel zator, zator hotel, noclegi Wadowice.

Realizacja: J-NET.pl