fbpx

Westernowe Domki Letniskowe

Rodzinne wycieczki wymagają wyboru odpowiedniego miejsca na nocleg. Potrzebujemy zarówno komfortu, jak i atrakcji, które urozmaicą pobyt naszym dzieciom. Zamiast wybierać nudny hotel czy hostel podaruj sobie i swoim dzieciom wyjątkową przygodę i zamieszkaj na Dzikim Zachodzie! Western Camp to nie tylko hotelowe warunki, ale także, a może przede wszystkim niebywała frajda. Wybierz jeden z 15 domków i poczuj się jak w prawdziwym westernie.

Domki letniskowe tworzące Western Camp w Zatorze to idealne miejsce na nocleg dla osób odwiedzających park rozrywki Energylandia. To nadzwyczajna okazja, aby jak najdłużej pozostać w magicznym świecie Energylandii i poczuć się, jak na prawdziwym Dzikim Zachodzie. To również doskonały wybór noclegu dla osób, które zwiedzają pobliski Kraków, Wieliczkę czy Ojcowski Park Narodowy. A przede wszystkim to idealne miejsce na nocleg z dziećmi. Dzięki wielu atrakcjom, takim jak place zabaw, boiska do gry w piłkę nożną i siatkówkę, kino plenerowe, wędkowanie czy ognisko dzieci na pewno nie będę się nudzić, a dorośli będą mogli odpocząć na leżaku, a nawet hamaku.

Klasyczny domek preriowy — parterowy lub piętrowy, jest zbudowany z drewna. Znajdują się w nim także piękne drewniane łóżka — małżeńskie, pojedyncze i piętrowe, w których sen jest prawdziwym relaksem i przyjemnością. Każdy domek to również elegancka, w pełni wyposażona łazienka. To niebywała okazja przeżycia przygody na Dzikim Zachodzie i spędzenia czasu w wyjątkowy sposób, bo każdy domek to możliwość podróży w czasie z zachowaniem wszystkich udogodnień gwarantowanych w hotelu. To połączenie surowego Dzikiego Zachodu z komfortowym noclegiem. Frajda dla dzieci i wygoda dla rodziców. Czy można chcieć czegoś więcej? Odwiedź Western Camp w Zatorze i przeżyj przygodę jak prawdziwi kowboje.

Polecamy: EnergyLandia Energy2000

Western Camp Resort - noclegi zator, zator noclegi, noclegi Energylandia, hotel zator, zator hotel, noclegi Wadowice.

Realizacja: J-NET.pl